facebook

Menu użytkownika

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj288
Wczoraj416
Tydzień288
Miesiąc8806
IP54.80.217.80
Zalogowani 0
Goście 24
Zarejestrowani 2
Online
-

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Użytkowników : 2
Artykułów : 916
Zakładki : 27
Odsłon : 808135
Start Komunikaty / ogłoszenia

Prezent od sponsora!!!


Jednostka OSP Rogoźno wzbogaciła się o kolejny sprzęt, który znacznie wzmocnił wyposażenie podziału bojowego. Powyższym sprzętem jest pilarka spalinowa STIHL MS 251, którą przekazał właściciel STIHL Rogoźno Green Center Tomasz Gajewski. Darczyńca jest wieloletnim przyjacielem Naszej jednostki, utrzymujemy od lat obustronną owocną współpracę, szczególnie w serwisowaniu sprzętu STIHL i zakupach na niwie zawodowej jak i również prywatnej. Gorąco polecamy korzystanie z usług Naszego sponsora, gdzie produkty i usługi są na najwyższym poziomie!!!
Serdecznie dziękuje w imieniu strażaków OSP Rogoźno za powyższy prezent, który napewno zostanie wykorzystany zgodnie z przeznaczeniem i poprawi skuteczność interwencji oraz zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców miasta i gminy Rogoźno.

Sporządził:
Naczelnik OSP Rogoźno
dh Sebastian Rabsch

Zdjęcia: Gospodarz OSP - dh Łukasz Gracz

APEL Strażaków OSP Murowana Goślina:


Drodzy mieszkańcy, ostatnia noc należała niewątpliwie do najcięższych w historii naszej gminy. Wielu mieszkańców w wyniku pożaru straciło dobytek swojego życia oraz możliwość normalnego funkcjonowania. Zagrożenie zostało już zażegnane ale pozostało to co najtrudniejsze, czyli powrót do normalnego życia. Na chwile obecną potrzebne jest praktycznie wszystko. Mamy nadzieje, że w tych trudnych chwilach los waszych sąsiadów nie będzie wam obojętny. Dla wszystkich, którzy mogliby udzielić pomocy materialnej został uruchomiony specjalny adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na który można przesyłać oferty pomocy. W mailu prosimy podać: imię i nazwisko; nr telefonu; formę pomocy (w temacie wiadomości - np. śpiwory, pożywienie, kosmetyki, materiały budowlane i inne). Dzięki temu będziemy mogli szybko przekazać konkretną pomoc do potrzebujących!

Potrzebna jest też pomoc finansowa. Zbiórkę pieniędzy prowadzi stowarzyszenie KB Katorżnik Murowana Goślina . Wszystkie wpłaty prosimy kierować na konto:

Stowarzyszenie KB Katorżnik Murowana Goślina
BZ WBK 11 1090 1463 0000 0001 3206 8728.
z dopiskiem „WYBUCH GAZU”

Wszelkie informacje na temat zbiórek oraz informacje o
konkretnych potrzebach dostępne są na stronie Urzędu miasta:

http://www.murowana-goslina.pl/49,komunikaty-2018?tresc=6763

Prosimy też o udostępnienie informacji dalej.

(*)"Cześć i chwała bohaterom!"(*)

BIAŁYSTOK 25.05.2017

MIEJSKO-GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 18 marca 2017r w gościnnych progach sali OSP Parkowo, odbyły się Miejsko-Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej gminy Rogoźno ,,Młodzież Zapobiega Pożarom'' zorganizowane przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Rogoźnie. Na starcie stanęło 46 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja w składzie: Prezes Oddziału MG ZOSP RP w Rogoźnie dh Roman Jaśkowiak(Przewodniczący Komisji), Komendant MG dh Sebastian Rabsch, mł. kpt. Jerzy Chmielewski(KP PSP Oborniki) oraz członkowie Zarządu MG, dh Dawid Mikołajczak, dh Damian Grabicki, dh Monika Pietrek, dh Paweł Wasila i dh Jarosław Łączak. Wśród gości zaproszonych był fundator nagród we wszystkich kategoriach wiekowych, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. Po eliminacjach pisemnych wyłoniono finalistów, którzy odpowiadali na pytania ustne. Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja w poszczególnych grupach wyłoniła zwycięzców eliminacji Miejsko-Gminnych.

Kategoria Szkół Podstawowych:
1. Mateusz Przybylski - OSP Budziszewko
2. Maciej Karaś - SP Pruśce
3. Maja Kamińska - SP nr. 3 Rogoźno
4. Micha Królczyk - SP Pruśce
5. Wiktoria Ptaszyńska - SP nr.3 Rogoźno

Kategoria Gimnazjum
1..Patrycja Koprowska - ZSZ Rogoźno
2. Zuzanna Rozmiarek - Gimnazjum im.Przemysława Rogoźno
3.Joanna Budzińska - Gimnazjum nr.1 Rogoźno
4. Marzena Sołtys - Gimnazjum Parkowo
5. Jakub Grobelny - OSP Budziszewko

Kategoria Szkół Ponadgimnazjanych
1.Kacper Betka - OSP Rogoźno
2.Klaudia Rozmiarek - L.O. Rogoźno
3.Kinga Przybylska - OSP Budziszewko
4.Adrian Jaśkowiak - ZSZ Rogoźno
5.Mateusz Grybowicz - OSP Budziszewko

Poza wymienionymi finalistami do eliminacji Powiatowych które odbędą się 25 marca w Nowołoskońcu awansowali: Julia Piechocka(OSP Rogoźno), Maja Cieślik(ZSZ Rogoźno), Kajetan Kmak(Gimnazjum Parkowo), Wiktoria Mąkosa(Gimnazjum Parkowo), Michał Grabarczyk(ZSZ Rogoźno) i Adrian Meller(OSP Pruśce).
Opiekunami uczestników konkursu byli: p.Marzena Działo, dh Monika Jaśkowiak-Gracz, dh Oliwia Dubis, p. Dariusz Zawiski, p.Paweł Kania, p.Hubert Kuszak,dh Dawid Twardecki, dh Damian Grabicki, p.Damian Przymusiński i p. Krzysztof Fudziński.
Organizatorzy serdecznie dziękują Burmistrzowi Rogoźna p. Romanowi Szuberskiemu za ufundowanie nagród dla 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii i sfinansowanie poczęstunku dla uczestników, Komendantowi PSP w Obornikach za upominki dla zwycięzców w każdej kategorii, opiekunom za przygotowanie uczestników do konkursu, druhom OSP Parkowo za przygotowanie sali do konkursu,dh Krzysztofowi Pietruszczakowi za przygotowanie dyplomów dla uczestnków oraz sesje fotograficzną i paniom z Parkowa za przygotowanie smacznego poczęstunku i obsługę podczas trwania konkursu.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dyscyplinę i pozyskanie dużej wiedzy w zakresie pożarnictwa i ratownictwa w jednym, a zwycięzcom skadamy gratulacje i życzymy powodzenia w konkursie na szczeblu Powiatowym!!!

Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

Więcej artykułów…

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa