facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj150
Wczoraj767
Tydzień1437
Miesiąc11031
IP3.84.130.252
Zalogowani 0
Goście 13
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Komunikaty / ogłoszenia marzec 2017 18-03-2017 OTWP

MIEJSKO-GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 18 marca 2017r w gościnnych progach sali OSP Parkowo, odbyły się Miejsko-Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej gminy Rogoźno ,,Młodzież Zapobiega Pożarom'' zorganizowane przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Rogoźnie. Na starcie stanęło 46 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja w składzie: Prezes Oddziału MG ZOSP RP w Rogoźnie dh Roman Jaśkowiak(Przewodniczący Komisji), Komendant MG dh Sebastian Rabsch, mł. kpt. Jerzy Chmielewski(KP PSP Oborniki) oraz członkowie Zarządu MG, dh Dawid Mikołajczak, dh Damian Grabicki, dh Monika Pietrek, dh Paweł Wasila i dh Jarosław Łączak. Wśród gości zaproszonych był fundator nagród we wszystkich kategoriach wiekowych, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. Po eliminacjach pisemnych wyłoniono finalistów, którzy odpowiadali na pytania ustne. Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja w poszczególnych grupach wyłoniła zwycięzców eliminacji Miejsko-Gminnych.

Kategoria Szkół Podstawowych:
1. Mateusz Przybylski - OSP Budziszewko
2. Maciej Karaś - SP Pruśce
3. Maja Kamińska - SP nr. 3 Rogoźno
4. Micha Królczyk - SP Pruśce
5. Wiktoria Ptaszyńska - SP nr.3 Rogoźno

Kategoria Gimnazjum
1..Patrycja Koprowska - ZSZ Rogoźno
2. Zuzanna Rozmiarek - Gimnazjum im.Przemysława Rogoźno
3.Joanna Budzińska - Gimnazjum nr.1 Rogoźno
4. Marzena Sołtys - Gimnazjum Parkowo
5. Jakub Grobelny - OSP Budziszewko

Kategoria Szkół Ponadgimnazjanych
1.Kacper Betka - OSP Rogoźno
2.Klaudia Rozmiarek - L.O. Rogoźno
3.Kinga Przybylska - OSP Budziszewko
4.Adrian Jaśkowiak - ZSZ Rogoźno
5.Mateusz Grybowicz - OSP Budziszewko

Poza wymienionymi finalistami do eliminacji Powiatowych które odbędą się 25 marca w Nowołoskońcu awansowali: Julia Piechocka(OSP Rogoźno), Maja Cieślik(ZSZ Rogoźno), Kajetan Kmak(Gimnazjum Parkowo), Wiktoria Mąkosa(Gimnazjum Parkowo), Michał Grabarczyk(ZSZ Rogoźno) i Adrian Meller(OSP Pruśce).
Opiekunami uczestników konkursu byli: p.Marzena Działo, dh Monika Jaśkowiak-Gracz, dh Oliwia Dubis, p. Dariusz Zawiski, p.Paweł Kania, p.Hubert Kuszak,dh Dawid Twardecki, dh Damian Grabicki, p.Damian Przymusiński i p. Krzysztof Fudziński.
Organizatorzy serdecznie dziękują Burmistrzowi Rogoźna p. Romanowi Szuberskiemu za ufundowanie nagród dla 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii i sfinansowanie poczęstunku dla uczestników, Komendantowi PSP w Obornikach za upominki dla zwycięzców w każdej kategorii, opiekunom za przygotowanie uczestników do konkursu, druhom OSP Parkowo za przygotowanie sali do konkursu,dh Krzysztofowi Pietruszczakowi za przygotowanie dyplomów dla uczestnków oraz sesje fotograficzną i paniom z Parkowa za przygotowanie smacznego poczęstunku i obsługę podczas trwania konkursu.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dyscyplinę i pozyskanie dużej wiedzy w zakresie pożarnictwa i ratownictwa w jednym, a zwycięzcom skadamy gratulacje i życzymy powodzenia w konkursie na szczeblu Powiatowym!!!

Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch