facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj250
Wczoraj555
Tydzień3932
Miesiąc9811
IP3.227.240.72
Zalogowani 0
Goście 6
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/og?oszenia 18-06-2016 ZABEZPIECZENIE DNI PRZEMYS?A 2016

W dniu 18.06.2016r. w Rogo?nie na Targowisku Miejskim odby?y si? Dni Przemys?a organizowane przez RCK i Urz?d Miejski w Rogo?nie. W zabezpieczeniu tej masowej imprezy uczestniczyli stra?acy z terenu gminy Rogo?no z poszczeglnych jednostek: OSP Rogo?no 4 wozy bojowe, OSP Parkowo, OSP Budziszewko i OSP Owieczki w sile 35 osb.Zadaniem stra?akw by?o zabezpieczenie ulic miasta podczas przemarszu Orszaku, zabezpieczenie terenu wok? targowiska, organizowanie miejsc parkingowych i kierowanie na nie samochodw, kierowanie ruchem drogowym na terenach ulicy Nowej, W?skiej, D?ugiej, Poprzecznej i Wielkiej Pozna?skiej. Za wzorowe wykonanie przypisanych zada? i wykonywanie polece? Serdecznie dzi?kuj? wszystkim druhom i druhnom zabezpieczaj?cym powy?sz? uroczysto??!!!

Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP - dh Sebastian Rabsch