facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj145
Wczoraj767
Tydzień1432
Miesiąc11026
IP3.84.130.252
Zalogowani 0
Goście 18
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia 18-06-2016 ZABEZPIECZENIE DNI PRZEMYSŁA 2016

W dniu 18.06.2016r. w Rogoźnie na Targowisku Miejskim odbyły się Dni Przemysła organizowane przez RCK i Urząd Miejski w Rogoźnie. W zabezpieczeniu tej masowej imprezy uczestniczyli strażacy z terenu gminy Rogoźno z poszczególnych jednostek: OSP Rogoźno 4 wozy bojowe, OSP Parkowo, OSP Budziszewko i OSP Owieczki w sile 35 osób.Zadaniem strażaków było zabezpieczenie ulic miasta podczas przemarszu Orszaku, zabezpieczenie terenu wokół targowiska, organizowanie miejsc parkingowych i kierowanie na nie samochodów, kierowanie ruchem drogowym na terenach ulicy Nowej, Wąskiej, Długiej, Poprzecznej i Wielkiej Poznańskiej. Za wzorowe wykonanie przypisanych zadań i wykonywanie poleceń Serdecznie dziękuję wszystkim druhom i druhnom zabezpieczającym powyższą uroczystość!!!

Komendant Miejsko-Gminny ZOSP RP - dh Sebastian Rabsch