Menu użytkownika

Tydzień2038
IP54.92.170.149

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia APEL Strażaków OSP Murowana Goślina:

APEL Strażaków OSP Murowana Goślina:

Drodzy mieszkańcy, ostatnia noc należała niewątpliwie do najcięższych w historii naszej gminy. Wielu mieszkańców w wyniku pożaru straciło dobytek swojego życia oraz możliwość normalnego funkcjonowania. Zagrożenie zostało już zażegnane ale pozostało to co najtrudniejsze, czyli powrót do normalnego życia. Na chwile obecną potrzebne jest praktycznie wszystko. Mamy nadzieje, że w tych trudnych chwilach los waszych sąsiadów nie będzie wam obojętny. Dla wszystkich, którzy mogliby udzielić pomocy materialnej został uruchomiony specjalny adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na który można przesyłać oferty pomocy. W mailu prosimy podać: imię i nazwisko; nr telefonu; formę pomocy (w temacie wiadomości - np. śpiwory, pożywienie, kosmetyki, materiały budowlane i inne). Dzięki temu będziemy mogli szybko przekazać konkretną pomoc do potrzebujących!

Potrzebna jest też pomoc finansowa. Zbiórkę pieniędzy prowadzi stowarzyszenie KB Katorżnik Murowana Goślina . Wszystkie wpłaty prosimy kierować na konto:

Stowarzyszenie KB Katorżnik Murowana Goślina
BZ WBK 11 1090 1463 0000 0001 3206 8728.
z dopiskiem „WYBUCH GAZU”

Wszelkie informacje na temat zbiórek oraz informacje o
konkretnych potrzebach dostępne są na stronie Urzędu miasta:

Prosimy też o udostępnienie informacji dalej.