Tydzie?4072
IP75.101.220.230
Go?cie 8
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/og?oszenia

APEL Stra?akw OSP Murowana Go?lina:

Drodzy mieszka?cy, ostatnia noc nale?a?a niew?tpliwie do najci??szych w historii naszej gminy. Wielu mieszka?cw w wyniku po?aru straci?o dobytek swojego ?ycia oraz mo?liwo?? normalnego funkcjonowania. Zagro?enie zosta?o ju? za?egnane ale pozosta?o to co najtrudniejsze, czyli powrt do normalnego ?ycia. Na chwile obecn? potrzebne jest praktycznie wszystko. Mamy nadzieje, ?e w tych trudnych chwilach los waszych s?siadw nie b?dzie wam oboj?tny. Dla wszystkich, ktrzy mogliby udzieli? pomocy materialnej zosta? uruchomiony specjalny adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na ktry mo?na przesy?a? oferty pomocy. W mailu prosimy poda?: imi? i nazwisko; nr telefonu; form? pomocy (w temacie wiadomo?ci - np. ?piwory, po?ywienie, kosmetyki, materia?y budowlane i inne). Dzi?ki temu b?dziemy mogli szybko przekaza? konkretn? pomoc do potrzebuj?cych!

Potrzebna jest te? pomoc finansowa. Zbirk? pieni?dzy prowadzi stowarzyszenie KB Kator?nik Murowana Go?lina . Wszystkie wp?aty prosimy kierowa? na konto:

Stowarzyszenie KB Kator?nik Murowana Go?lina
BZ WBK 11 1090 1463 0000 0001 3206 8728.
z dopiskiem WYBUCH GAZU

Wszelkie informacje na temat zbirek oraz informacje o
konkretnych potrzebach dost?pne s? na stronie Urz?du miasta:

Prosimy te? o udost?pnienie informacji dalej.