facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj215
Wczoraj662
Tydzień3587
Miesiąc9410
IP34.204.52.4
Zalogowani 0
Goście 44
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Szkolenia SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA TECHNICZNEGO

 

25 listopada 2012 r. na terenie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie odbył się egzamin z zakresu kursu ratownictwa technicznego dla druhów OSP z terenu powiatu obornickiego. Egzamin przeprowadziła

 

 

komisja na czele, której stał Dowódca Jednostki Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach asp. sztab. Jacek Wawrzyniak. Egzamin składał się z dwóch części: pierwsza składała się z testu, w którym uczestnicy kursu wykazali się wiedzą teoretyczną, drugi etap stanowił egzamin praktyczny, gdzie druhowie zademonstrowali posiadane umiejętności zdobyte podczas ćwiczeń prowadzonych przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach. W egzaminie udział wzięło 34 druhów, z których 33 osoby uzyskały wynikpozytywny.