IP54.167.15.6
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia 1% dla OSP Rogoźno

Teraz i Ty możesz przekazać 1% Twojego podatku, który już zapłaciłeś, na sprzęt ratowniczy dla OSP w Rogoźnie. Pamiętaj, że każda złotówka to dla nas szansa, na zakup odpowiedniego sprzętu do ratowania ludzkiego życia oraz dobytku. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy będzie potrzebować pomocy. Odpowiedni i sprawny sprzęt to gwarancja szybkiej i skutecznej pomocy.
Pomoc wsparta odpowiednim sprzętem usprawnia działania ratownicze zarówno w wypadkach drogowych oraz innych nieszczęściach i kataklizmach.

Jeśli chcesz to możesz Twój 1% podatku przekazać dla jednostki OSP w Rogoźnie. Jak to zrobić?

W deklaracji PIT jako OPP wybierz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. KRS 0000116212

Jako cel wpisz:

Ochotnicza Straż Pożarna w Rogoźnie
ul. Nowa 4
64-610 Rogoźno
woj. Wielkopolskie

Wszystkim, którzy przeznaczą 1% podatku na cel OSP w Rogoźnie w imieniu strażaków składamy podziękowania. Dzięki wsparciu, które otrzymujemy od wielu darczyńców, co roku zakupujemy potrzebny do ratowania życia oraz dobytku sprzęt.