facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj192
Wczoraj658
Tydzień850
Miesiąc8662
IP35.153.73.72
Zalogowani 0
Goście 28
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Akcje i Interwencje luty 2018 17-02-2018 - wypadek drogowy.

17-02-2018 - wypadek drogowy.

Zdarzenie 23/2018

17:15 wyjazd GBA 2,5/16 Rt na ulicę Wielka Poznańska/Kotlarska - wypadek drogowy.

Do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Kierowca motocykla przytomny.

Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że na miejsce zdarzenia jako pierwszy przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, a poszkodowany motocyklista znajdował się pod jego opieką. U poszkodowanego występowało podejrzenie złamania ręki i nogi. Z motocykla biorącego udział w zdarzeniu wyciekły płyny eksploatacyjne.

Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozłączenie akumulatorów w obu pojazdach. Po uzyskaniu informacji, że kierująca samochodem osobowym jest w ciąży udzielenie wsparcia psychicznego i przekazanie jej pod opiekę ZRM. Z miejsca zdarzenia poszkodowanego motocyklistę oraz kierującą samochodem osobowym ZRM przetransportował do szpitala.