facebook

Menu użytkownika

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj477
Wczoraj290
Tydzień989
Miesiąc7068
IP54.144.16.135
Zalogowani 0
Goście 23
Zarejestrowani 2
Online
-

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 77

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 83

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 89

Warning: Creating default object from empty value in /home/osprogoz/domains/osprogozno.pl/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Użytkowników : 2
Artykułów : 951
Zakładki : 27
Odsłon : 891956
Start Akcje i Interwencje Grudzień 2017 15-12-2017 - wypadek drogowy.

15-12-2017 - wypadek drogowy.

Zdarzenie 289/2017
10:20 wyjazd GBA 2,5/16 Rt do miejscowości Budziszewko - wypadek drogowy.

Na Drodze Powiatowej w miejscowości Budziszewko doszło do wypadku drogowego, gdzie kierująca samochodem osobowym Peugeot uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejsce zdarzenia dyżurny SK KP PSP w Obornikach zadysponował zastępy GBA 2,5/16 Rt z OSP Rogoźno i 3 zastępy JRG Oborniki ( GBA 2,5/25/4, SLRt i SLRR). Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji rozbitego samochodu, odłączeniu przewodów akumulatorowych, udzieleniu KPP poszkodowanej kobiecie w pojeżdzie, wykonaniu dostępu do uwięzionej kobiety przy użyciu narzędzi hydraulicznych( nożyce, rozpieracz ramieniowy, rozpieracze kolumnowe, nożyce do cięcia pedałów samochodowych) oraz zabezpieczeniu lądowania LPR Ratownik 9 i transporcie osoby poszkodowanej do śmigłowca. Osoba poszkodowana została przetransportowana do Szpitala w Poznaniu, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejsce zdarzenia obok zastępów Straży Pożarnej zadysponowane zostały: ZRM P 0242, śmigłowiec LPR Ratownik 9, Policja 1/2.

Sporządził:
Naczelnik OSP Rogoźno
dh Sebastian Rabsch

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa