facebook

Logowanie

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Joomla!
Joomla! Najpopularniejszy na świecie CMS z jawnym kodem.

Statystyki

Dzisiaj262
Wczoraj358
Tydzień1348
Miesiąc4789
IP54.163.210.170
Zalogowani 0
Goście 26
Zarejestrowani 153
Online
-
Użytkowników : 4629
Artykułów : 869
Zakładki : 27
Odsłon : 728125
Start Akcje i Interwencje Listopad 2017 Prezent od Nadleśnictwa Durowo!!!

Prezent od Nadleśnictwa Durowo!!!

!!!Prezent od Nadleśnictwa Durowo

W dniu 11 listopada po zakończeniu Powiatowych Obchodów Święta Niepodległości w Rogoźnie, odbyło się uroczyste przekazanie Nawigacji samochodowych dla 3 jednostek OSP z terenu Gminy Rogoźno. Obdarowanymi jednostkami były należące do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego OSP Rogoźno, OSP Gościejewo oraz OSP Pruśce. Inicjatorem przekazania środków finansowych na powyższy cel był Nadleśniczy Nadleśnictwa Durowo p.Sławomir Kołacz. Wręczenia nawigacji w imieniu p.Nadleśniczego dokonali Prezes Oddziału M-G ZOSP RP w Rogoźnie dh Roman Jaśkowiak, Komendant Miejsko-Gminny dh Sebastian Rabsch i Sekretarz Oddziału dh Paulina Sołtysiak.
Zarząd Oddziału składa bardzo serdeczne podziękowanie Nadleśnictwu Durowo z p. Nadleśniczym Sławomirem Kołaczem na czele, za sfinansowanie zakupu powyższego sprzętu.

Sporządził:
Komendant Miejsko-Gminny
ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

Zdjęcia: dh Krzysztof Pietruszczak

ShoutBox OSP Rogoźno

Musisz być zalogowany, by móc korzystać z shoutboxa