facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj231
Wczoraj424
Tydzień231
Miesiąc10976
IP34.203.245.76
Zalogowani 0
Goście 4
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Akcje i Interwencje Listopad 2017 Prezent od Nadleśnictwa Durowo!!!

Prezent od Nadleśnictwa Durowo!!!

!!!Prezent od Nadleśnictwa Durowo

W dniu 11 listopada po zakończeniu Powiatowych Obchodów Święta Niepodległości w Rogoźnie, odbyło się uroczyste przekazanie Nawigacji samochodowych dla 3 jednostek OSP z terenu Gminy Rogoźno. Obdarowanymi jednostkami były należące do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego OSP Rogoźno, OSP Gościejewo oraz OSP Pruśce. Inicjatorem przekazania środków finansowych na powyższy cel był Nadleśniczy Nadleśnictwa Durowo p.Sławomir Kołacz. Wręczenia nawigacji w imieniu p.Nadleśniczego dokonali Prezes Oddziału M-G ZOSP RP w Rogoźnie dh Roman Jaśkowiak, Komendant Miejsko-Gminny dh Sebastian Rabsch i Sekretarz Oddziału dh Paulina Sołtysiak.
Zarząd Oddziału składa bardzo serdeczne podziękowanie Nadleśnictwu Durowo z p. Nadleśniczym Sławomirem Kołaczem na czele, za sfinansowanie zakupu powyższego sprzętu.

Sporządził:
Komendant Miejsko-Gminny
ZOSP RP w Rogoźnie
dh Sebastian Rabsch

Zdjęcia: dh Krzysztof Pietruszczak