facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj146
Wczoraj767
Tydzień1433
Miesiąc11027
IP3.84.130.252
Zalogowani 0
Goście 26
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Wydarzenia Wydarzenia Eliminacje OTWP Nowołoskoniec

Eliminacje OTWP Nowołoskoniec

W dniu 19.03.2016r. w Nowołoskońcu(gmina Oborniki) odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zorganizowane przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Obornikach. W turnieju wystąpiło 4 członków MDP OSP Rogożno.Turniej zakończył się kolejnym wielkim sukcesem Naszych dziewcząt.Poprzez zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych do Finału Wojewódzkiego zakwalifikowały się Joanna Budzińska reprezentująca SP nr.2 w Rogoźnie(kategoria Szkoły Podstawowe) i Oliwia Dubis reprezentująca OSP Rogoźno(kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne).W kategorii Gimnazjum zwyciężyła reprezentantka Gimnazjum w Obornikach.Poza Joanną Budzińską i Oliwią Dubis z OSP Rogoźno startowali Kacper Betka i Kajetan Sierzchuła.Był to historyczny sukces w dziejach OSP Rogoźno,gdyż nigdy dotąd z jednego turnieju nie awansowały do Finału Wojewódzkiego dwie osoby.Zwycięzcom serdecznie gratuluję w imieniu wszystkich członków OSP Rogoźno i życzę powtórki wyniku w Finale Wojewódzkim.Opiekunem na w/w konkursie była dh Monika Jaśkowiak,dh Roman Jaśkowiak i dh Sebastian Rabsch(członek Komisji).Dokumentację fotograficzną sporządził dh Krzysztof Pietruszczak. Sporządził: Naczelnik OSP Rogoźno Sebastian Rabsch