IP54.242.175.98
Start Kultura OSP SPOTKANIE WIGILIJNO-NOWOROCZNE DLA CZŁONKÓW MDP OSP ROGOŹNO

SPOTKANIE WIGILIJNO-NOWOROCZNE DLA CZŁONKÓW MDP OSP ROGOŹNO

W dniu 21.12.2012 roku o godz. 18:30 w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie odbyło się zorganizowane przez Zarząd OSP Rogoźno spotkanie
Wigilijno-Noworoczne dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Rogoźno. Spotkanie zostało rozpoczęte przez Prezesa OSP Rogoźno dh. Romana Jaśkowiaka, który przekazał prowadzenie Kapelanowi ZOP ZOSP RP w Obornikach ks. Wojciechowi Renowi. Po wspólnej modlitwie i przemówieniach ks.Kapelana oraz Naczelnika OSP Rogoźno
dh. Marka Zielińskiego nastąpiło wzajemne podzielenie się opłatkiem wśród uczestników spotkania i składanie sobie życzeń świąteczno-noworocznych. Po części oficjalnej uczestnicy spotkania wspólnie wspominali miniony rok, który MDP OSP Rogoźno może zaliczyć do udanych. Można tu wspomnieć o udziale pokazowym podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, zajęciu 3 miejsca w Wojewódzkim Rajdzie MDP, czy udziale trzech członków MDP w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Spotkanie odbyło się również dzięki druhnom OSP Rogoźno,które jak zawsze przygotowały smakowity dla wszystkich poczęstunek i swoją obecnością tworzyły wspaniałą otoczkę tego spotkania. Najmłodszych adeptów pożarnictwa z naszej jednostki odwiedził również Gwiazdor wręczając każdemu obecnemu na świetlicy mały prezent.