facebook

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Dzisiaj358
Wczoraj687
Tydzień2225
Miesiąc11636
IP18.212.83.37
Zalogowani 0
Goście 7
Zarejestrowani 3
Online
-
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia Walne zebranie sprawozdawcze OSP Rogoźno

Walne zebranie sprawozdawcze
OSP Rogoźno


Dnia 16 marca 2013 roku o godz.: 1800 w sali OSP przy ulicy Nowej 4 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2012 Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźnie.

Na posiedzenie przybyło 47/73 druhów i druhen mających prawo głosu oraz zaproszeni goście: Burmistrz Rogoźna Pan B. Janus, Zastępca Burmistrza Pan K. Ostrowski, Komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach bryg. mgr inż. Sławomir Zdrenka,  Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh. K. Tomaszewski , Komendant Komisariatu Policji Pan P. Warnke oraz Przedstawiciel Rady Miejskiej Pan P. Wojciechowski.   Otwarcia zebrania dokonał Prezes Zarządu OSP Rogoźno dh Roman Jaśkowiak, po czym zebrani wybrali przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz Komisję Uchwał i Wniosków. Zebranie przebiegało zgodnie z planem przedstawionym w zaproszeniach na walne. Trwające ponad godzinę spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez druhny OSP.