IP54.163.39.19
Start Komunikaty / ogłoszenia Komunikaty/ogłoszenia Strażacy OSP Rogoźno grali z WOŚP

Strażacy OSP Rogoźno grali z WOŚP

W dniu 13.I.2013r. Strażacy z Rogoźna uczestniczyli w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy zgromadzeni na sali sportowej w Rogoźnie przy ulicy Kościuszki mogli zapoznać się z przygotowanym punktem przez Strażaków i MDP o tematyce udzielania pierwszej pomocy osobą poszkodowanym oraz poćwiczyć postępowanie w różnych przypadkach na fantomach szkoleniowych.

Na boisku przed salą znajdowały się wozy bojowe OSP Rogoźno gdzie najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z przejażdżki . Sądząc po mince twarzy sprawiło im to dużą frajdę, rozumując to poprzez skierowany w stronę druhów uśmiech. Jak co roku Strażacy zabezpieczyli „światełko do nieba” i XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rogoźnie dobiegł końca.

Sporządził:  dh Łukasz Gracz

Zdjęcia:  dh Monika Jaśkowiak, dh Natalia Gracz